Příběh Monastery Garden Prague

Příběh Hotelu Monastery Garden se píše od začátku roku 2021. Do té doby byl hotel provozován Kačkou a Petrem Kotíkovými pod názvem Casa Marcello, který byl po revoluci jedním z prvních otevřených pražských hotelů. V 90. letech patřil k těm nejlepším. Byl členem prestižního světového hotelového řetězce Concorde. 

Změně názvu předcházely dlouhé úvahy a různé návrhy. Cílem bylo hostům přiblížit podstatu jedinečného místa, kterou je blízkost Kláštera Sv. Anežky a existence několika vnitroblokových zahrad, nádvoří a pavlačí. Byli jsme si vědomi, že nyní více, než kdy dříve, hosté hledají soukromí, pohodlí, klid a rodinnou atmosféru. To vše jim hotel po několika rekonstrukcích nabízel, majitelům se nicméně s italským názvem nedařilo zaujmout české klienty. Hosty mile překvapovala realita od očekávání, které měli asociované k původnímu názvu. 

Monastery Garden v Krumlově

Nebylo náhodou, že toho času Monastery Garden již existovalo a to v Českém Krumlově. Skvěle se o něj starají a o hosty pečují, teď už naši přátelé, Kamila a Petr.

Souhlasili s využitím názvu a celého brandu. Započala tak krásná spolupráce, které si moc vážíme. O propojení Prahy a Krumlova určitě ještě uslyšíte. Mimochodem koukněte k nim na web

Naše vize

Přejeme si, aby byl Hotel Monastery Garden místem, kde se čas tak trochu zastaví. Aby Vás slunná zahrádka okouzlila svým klidem, pomalým tempem a aby se Vám v útulných pokojích usínalo skoro jako doma. Přejeme si, ať pohodovou atmosféru a přátelský přístup pocítíte už při prvním kontaktu a uděláme maximum, abyste se k nám chtěli vrátit.