Jedinečný designový hotel
Umění se ubytovat
Zůstaňte 3 noci a získejte slevu 20%
Pro naše hosty jsme připravili speciální nabídku
Piknik pod širým nebem v nedaleké Stromovce!

Vítáme Vás v Art Hotelu Praha

Drazí hosté,
 
vzhledem k vyhlášenému stavu nouze, způsobeném šířením corona viru, jsme s těžkým srdcem nuceni zavřít náš hotel od dnešního dne až do odvolání.
V případě dotazů k Vašemu pobytu nás neváhejte kontaktovat přes email booking@arthotel.cz Prosím nerušte rezervaci, pokud to není nevyhnutelné. Rádi Vám pomůžeme se změnou termínu, jakmile se situace uklidní. Volných termínů máme dost, nebojte ;)  
Toto období využijeme ke generálním úklidům a údržbě hotelu, abychom pak byli připraveni na Váš návrat. Věříme, že toto pro všechny náročné období brzo pomine a my Vás budeme již brzy moci přivítat.
Se srdečným pozdravem,
Tým Art Hotelu Praha
 
Art Hotel Praha**** je designový hotel, který se nachází v klidné čtvrti v sousedství rezidenčních vil a zahraničních ambasád v Praze, jen pár minut chůze od historického centra města, s překrásným výhledem na Prahu. Hotelu dává jedinečný charakter nejen umělecké nastavení, ale také silná přítomnost rodinného ducha. Toto je reprezentováno originálními uměleckými díly, které maloval dědeček a pradědeček majitele Petra Kotíka, který dal hotelu inspiraci. A také vřelá a příjemná atmosféra vytvořená zaměstnanci pod vedením paní ředitelky Kateřiny Kotíkové, díky které se budete cítit jako součást hotelové rodiny.        
 
Hotelová recepce je vybavena malým, ale příjemným barem s černými nebo červenými koženými křesílky a dalšími pozoruhodnými díly moderního umění. Odtud mohou hoteloví hosté buď sejít ráno do snídárny na vskutku mezinárodní snídani nebo vyjít po schodech k výtahu vedoucímu ke 22 pokojům a 2 apartmánům.

Zdarma Wi-Fi internet ve všech prostorách hotelu & bohaté snídaně z čerstvých domacích produktů

Romantické posezení v zahradě hotelu & lokalita v klidné rezidenční části Prahy blízko parku Stromovka a Letná

Jedinečný designový hotel s originálními obrazy nejen od Jana a Pravoslava Kotíka

×

Online rezervace

Art Hotel Praha | Praha 7 | Speciální nabídka

Speciální nabídka

Rezervujte si na našich stránkách 3 noci & získejte slevu 20%

Rezervujte nyní