Monastery Garden Bistro

Baví nás vařit a vymýšlet nová jídla pro každý den i na přání našich hostů. Necháváme se inspirovat jednoduchými jídly, jejichž součástí jsou prvotřídní suroviny. Nejen k jídlu určitě vyzkoušejte víno od některých českých a moravských vinařů, které máme v nabídce. Milovníky piva pak jistě potěší točený Budvar 33. 

V každém soustě radost

Vynikající pokrmy pro Vás připravuje s láskou séfkuchař Jaromír Volejník. Vždy s ohledem na sezónnost a aktuální nabídku lokálních dodavatelů. Na jeho grilovaná křidélka v hoisin omáčce nezapomenete. 

Vína, která
Vás povznesou

O vytříbenou nabídku vín, ale i ostatních nápojů se stará náš F&B Manager David Šajmovič. Jeho vášní jsou koňaky a v tomto směru se specializuje i na řízené degustace. Jestli koňakům někdo rozumí, tak je to rozhodně David. 

Oáza klidu v centru Prahy

Není nad to vychutnat si skleničku něčeho osvěžujícího na naší slunné zahrádce, jejíž dominantou je 150 letý akát, který během parného léta dodáva potřebný stín. V létě je na zahrádce možné i grilování, pod vedením šéfkuchaře.  

Snídaně dělá den

Bohaté snídaně servírujeme v restauraci nebo v létě na zahrádce formou bufetu. Nechybí ani domácí pečivo, či štrůdl. Snídaně mohou být podávány i na pokoji. Cena za snídani pro nebydlící hosty je 350 CZK.