Zažijte opravdovou Prahu 

Letná je jednou z nejoblíbenějších čtvrtí místních jak k životu, tak pro trávení volného času. Je obklopena zelení. Do parku Stromovka nebo do Letenských sadů je to jen kousek. Zároveň se za 15 minut pěšky dostanete do historického centra nebo k Pražskému hradu. Letná nabízí spoustu skvělých kaváren, bister, galerií a dalších možností kulturního vyžití.

Komfort a umění

Šest pater hotelu je vyzdobeno výtvarnými originály umělecké rodiny Kotíků. Hotel nabízí 22 prostorných dvoulůžkových pokojů a 2 Apartmány s výhledem na Letnou. Během letních měsíců doporučujeme posezení na venkovní hotelové zahrádce.

Na co se k nám můžete těšit

Host je u nás na prvním místě. Uděláme vše pro to, aby byl Váš pobyt co nejpříjemnější.

  • Bohatá domácí snídaně

  • Rodinná atmosféra

  • Blízkost přírody

  • Galerie v hotelu

  • Piknikový koš s tipy na procházky

  • Všude blízko i pěšky

  • Rozkvetlá zahrada

  • Venkovní sportoviště přímo před hotelem 

Zelené okolí

Pokud si budete potřebovat pročistit hlavu v přírodě, park Stromovka nebo Letenské sady, se nacházejí v blízkosti. Deku a piknikový koš s občerstvení Vám rádi půjčíme. 

Zkušenosti našich hostů

Velmi ochotný a milý personál. Výborné snídaně. Oceňuji lokalitu, která je skvělá z hlediska možnosti pěších procházek v okolí. Stromovka na dosah. Doporučuji.
David M.
Pokud mám cestu do Prahy s přespáním, rád jezdím právě do Art hotelu. Je zde vše, co ke svému pobytu potřebuji: dobrá snídaně, pohodlné spaní a rychlá wifi. Přátelský personál.
Pavel Z.
Prostorné a čisté pokoje, pohodlná postel, skvělé snídaně a klidné okolí. Do hotelu jezdím opakovaně a oceňuji hlavně profesionální přístup personálu.
Emma L.

Milovníci pohybu

si přijdou na své. Přímo před hotelem se nachází příjemné venkovní workoutové cvičiště, případně si můžete jít zaběhat do nedaleko parku Stromovka či po nábřeží Vltavy.

Ideální výchozí bod

K Pražskému hradu za 15 minut, stejně tak i přes Letenské sady do Starého Města. Pokud chcete poznat Prahu trochu jinak, za prozkoumání stojí blízká čtvrť Dejvice i Trója, kde se kromě Pražské Zoo nachází i Botanická zahrada a Trojský zámek.